איך להיות הכי שיקית בחוף הים?!

by - 04 יולי

היי פאשניסטות רוצות לתת בשיק ולנופף בים ולהביא סטייל לחוף ..אז במיוחד בשבילכן אספתי את כל הפרטים עם הכי סטייל שכולנו צריכות!!JUST WANNA HAVE FUN- בגד ים הורס שמצאתי ב Onot&jump ..אני יודעת שלנשים בעיקר קשה למצוא בגד ים שיכסה את הטוסיק ומה לעשות אנחנו לא נערות משמר המפרץ, ובעונות מצאתי בגד ים שלם מצניע את כל האיזורים שצריך להצניע , יושב בול והכי חשוב מכניס שיק ופאן ..כי בינינו כולנו רוצות כייף ופאן ובמיוחד בחוף הים.
לאתר של עונות& ג'מאפ
כפכפים - זה הכי קיץ ישראלי- אז מאז המצאת נעלי האצבע לא הומצא שיק שכזה, נעל לב שהיא בול אני, רוצה גם נעלים שיקיות לקיץ..יש לי קוד הנחה לעוקבות שלי באתר של איפנמה ישראל, קוד הנחה - 0718 יקנה לך הנחה של 20 אחוז בקנייה מעל 100 שקלים , ותגידו שקוקה שלחה אתכם.
לאתר של איפנמה ישראל-
קש ! תיקי קש- זה הטרנד הכי קייצי השנה, ומשום מה לא נראה שהטרנד יעזוב..כי קש זה הכי ים..טמה גם שתמונה עם תיק קש זה חובה באינסטגרם.
מגבת חוף- אני מאוד אוהבת שגם המגבת חוף תהיה בשיק..ונו מגבת פסים זה מתבקש !!
פירות ושש בש-
אז כן אחת ההנאות שלי זה לקנות פריט מושלם ולהשתמש בו למשהו אחר ושונה , אז אם להודות שש בש עוד לא למדתי לשחק, ואף פעם לא מאוחר, מי בא ללמד אותי, אבל עד אז נשתמש בו כמגש פירות לים..נכון סטייל?!קריאה- 
עיתוני אופנה, ספר טוב ולהתרחק מהמטקות שלא יפול עלייך איזה כדור...סיוט שלי.
קרם הגנה- הקרם הגנה של איב רושה, עם 30 spf הפייבוריט עם הריח הנעים , קרם הגנה שמגיע בספריי שקוף, לא תצטרכי לחפש מי שימרח אותך, פשוט משפריצה על הגוף ונשמרת.
https://www.yvesrocher.co.il
וכמובן לא לשכוח, קרם הגנה, משקפי שמש, כובע ולשתות המון, ולהיות חכמים בשמש.

אשמח שתרשמו לניוזלטר  ותקבלו עדכונים על פוסטים חדשים, ומבצעים מיוחדים לקוראות coca style
להרשמה - 
וזהו מי שלא עוקבת באינסטגרם זה הזמן-
נשיקות  ᑕOᑕᗩ ᔕTYᒪE
לימור אלזמי -יזמית אופנה
סטייל יעוץ ותדמיתYou May Also Like

0 תגובות