אודות הבלוג - coca style

אודות הבלוג
היוש אוהבים נעים מאוד אני לימור אלזמי או בשבילכם -קוקה, את הבלוג שלי פתחתי אי שם בשנת 2010 מתוך תשוקה אמתית לעולם הלייף סטייל, אם להודות כשהתחלתי לכתוב בבלוג הייתי ממש בין הבלוגריות הראשונות בארץ בתחום האופנה והלייף סטייל, לא ידעתי איך כותבים בלוג ? מה זה בלוג? זה לא כמו היום שהכל כתוב ברשת, וכל אינסטגרמית נהיית בלוגרית , אז זה היה עבודה קשה הייתי צריכה להוכיח את עצמי , להביא תכנים יצירתיים טרנדים סטייל ופשוט פעלתי לפי החושים וכנראה צדקתי.
 אני חייבת להודות שהקריירה המקצועית שלי צמחה יחד עם הבלוג , ככל שהבלוג נעשה מוכר וידוע כך גם אני התפתחתי בעולמות חדשים שלא הכרתי לפני כן כגון צילום, תוכן, הכרת המדיות החברתיות, ליצור שיתופי פעולה ועבודות מסחריות ועוד.
העסק שלי צמח פלאים -עשיתי הרצאות רבות באירגוני עובדים על תדמית ונראות (סופר פארם,איגוד המתווכחים בישראל ועוד) , כמו כן עשיתי סטיילינג בהפקות אופנה נחשבות (דלתא, מוגלר, פפסי, רנואר, שבוע האופנה ועוד) ,הלבשתי בטלוויזה ובפרסומות וזכיתי להפשיט ולהלביש המון מפורסמים .
וגם היה לי את הכבוד לככב בסטיילינג שלי במגזין vogue italia עם נטע אלחמיסטר בהפקה מדהימה שעשינו של שנות ה 20 וה-30 , האיטלקים עפו על הסטיילינג ועפו על נטע אלחמיסטר ומאז זה היסטוריה מצוינת לספר מתישהו לנכדים. 
את ההצלחה אני חייבת לכם - תודה לכל העוקבים הנפלאים שמגיעים מכל רחבי הארץ , אוטוטו בע"ה מגיעה לחצי מליון צופים בבלוג שזה מטורף מבחינתי, תמשיכו לתת לי אהבה ואני אמשיך לתת לכם סטייל 
אז בואי להנות ולהתעדכן, מתחייבת בזאת לעדכן אתכן בטרנדיים, בעיצוב, ב diy , קניות אונליין,ומבטיחה להמשיך להפתיע. 
אוהבת תמיד 
קוקה סטייל ᑕOᑕᗩ ᔕTYᒪE
*** עסקים בתחום הלייף סטייל שמעוניינים בקהל יעד ממוקד ובשירותי תוכן ,ניהול אינסטגרם ופייסבוק, כתבה יצירתית אצלי בבלוג מוזמנים לפנות אליי להצעה עסקית
טלפון-
052-8209320
מייל- 
 limor.alzami@gmail.com

אין תגובות:

האני מאמין שלי

“סטייל זה לא רק לדעת להתלבש, סטייל זה לגרום לסובבים לחייך”- לימור אלזמי