ליאת גלעד - מעצבת התכשיטים שלי - coca style

11 ביולי 2017

ליאת גלעד - מעצבת התכשיטים שלי

אם תסתכלו טוב טוב עליי, תדעו לזהות שאני אוהבת להשקיע בתכשיטים לא פחות מבגדים, אני עכשיו מדמיינת אתכן מחפשות תמונות שלי ועושים לי רנטגן על התכשיטים, אז בהחלט חשוב לי שהתכשיט יהיה חלק מאישיותי, מהסטיל שלי, ועם נוכחות כמו שאני אוהבת, אז הפעם פוסט שיספר לכן מאיפה האוצרות המרשרשות שעל גופי ?

אז כן אני אוהבת תכשיטים מיוחדים עם עיצובים ואלמנטים אתניים, השראות קלאסיות, תכשיטי סבתא, ובמיוחד תכשיטים אומנותיים שיגרמו לכל אחד מסביבי לשאול מאיפה זה?
 אז תכירו את  ליאת גלעד היא צורפת ומעצבת תכשיטים בעבודת יד, ובעליה של סטודיו LIAT GILAD jewelry, המייצרת תכשיטים מדהימים  עמוסים בשיק, ראיתי בחיי הרבה מעצבים אבל בתור פאשניסטה אני חייבת להתחבר למעצבת תכשיטים שיש לה הבנה ותשוקה באופנה, וזאת הסיבה שהגעתי לליאת כי ראיתי בה את הניצוץ שקיים בי.

מי שתזכה להכיר את ליאת גלעד תבין שמדובר בפרפקציוניסטית חסרת תקנה, כל תכשיט מוגש בקפידה, ברמת גימור הכי טובה שיש, כל יצירה שלה זאת "בריאה" ממש כמו לידה.

ליאת משלבת את האהבה שלה לאופנה, לשורשים האתניים שבהן גדלה ( תימן) , לאהבה ולתשוקה לתערוכות אומנות, וכל אלה יחד מובילים אותה למכלול השראות המאפיינות בסגנון צבעוני, מודרני, קלאסי שהכל ביחד מתחבר לתכשיט עם נוכחות שאי אפשר להתעלם.

ליאת מעצבת קולקציות מדהימות מזהב צהוב 18 קארט, בשילוב אבני חן, פנינים, יהלומים, ומשלבת גם אבני מרפא עם סגולות ריפוי וטיהור.
הקולקציות השולטות העונה-

Bling -  ניצוץ מרפא: קולקציה מדהימה עם שילוב אבחני חן, ויכולות אנרגיה של סגולה וריפוי, אני אוהבת מאוד את קולקציית הטבעות אשר בעלות נוכחות מדהימה.כמו כן כל התכשיטים עם שילובי יהלומים, פנינים ואבני חן ונדירים להפליא.

Together Forever
 אני תמיד אוהבת תכשיטים אישיים ומשמעות וכאן הכייף לעצב תכשיט עם משמעות, הקולקציה מזהב 18 קראט ויהלומים, המאפשרת לחרוט באופן אישי על התכשיט את שמות בני הזוג, הילדים, תאריכים מיוחדים, משפטים חיוביים ומעוררי השראה וכו'. השוס - התכשיט ניתן להעברה כירושה ממש כמו הטבעת המפורסמת האישית של הנסיכה דיאנה.

Classic Forever
קוקלציה שממש מזכירה את השמלה קטנה שחורה של קוקו שאנל , וממש כמו קוקו שאנל שאוהבת קלאסיות גם כאן הקולקציה עם  אלמנטים קלאסיים כמו פנינים ויהלומים ממש תכשיטים על זמניים עם נגיעה מודרנית.

זיכרון צרוב - קולקציית חריטות מזהב צהוב 18 קראט, יהלומים ואבני חן קטנים,מאופיינת בצורות המסמלות שפע ויופי ומשולבות בתוך צורות גיאומטריות מרשימות. הקולקציה נוצרה בחריטה ידנית, ובעיצוב נקי ופשוט עם נגיעות אתניות. קולקציה פרחונית ומלבלבת, אך יחד עם זאת אלגנטית וקלאסית.  

ועכשיו לידיעה רועשת ומרשרשת תרתי משמע,  איפה ניתן להתרשם-
תערוכת היחיד של ליאת גלעד זיכרון צרוב - MEMORY MARK תיפתח ב- 13.7 יום חמישי בשעה 20:00 בגלריה פריסקופ , בן יהודה 176 תל אביב. נעילה - שבת 5.8.17. לינק לאתר-
http://liatgilad.co.il/

נשיקות
לימור אלזמי-יזמית אופנה
סטייל יעוץ ותדמית
052-8209320

אין תגובות:

האני מאמין שלי

“סטייל זה לא רק לדעת להתלבש, סטייל זה לגרום לסובבים לחייך”- לימור אלזמי