אתם לא מחליטים עלי!!! - coca style

2 בדצמבר 2013

אתם לא מחליטים עלי!!!

 

אז הפעם יצאתי בהתרסה ״ שאתם לא מחליטים עליי- אני לובשת שמלה קיץ בחורף" !

אז למען גילוי נאות כל כך אהבתי את הפרסומת שהייתי חייבת איכשהו לקשר אותה לפוסט שלי...שוב נפלתם בפח !!

 

מזג האוויר מתחיל להיות קריר , והגיע הזמן לעשות סדר ואת הבגדים הקיציים לנער.. כן כן לנער .. לא התבלבלתי... "אצלי קיץ וחורף זה ביחד.. " שאני אוותר על שמלה נאבר אבר.. נשמע תמוה , מוזר אבל השמלות המתנפנפות של הקיץ איתי גם בחורף אבל בשדרוגים!!

אז איך עושים זאת בלי למות מקור.. ומבלי לראות רופא בחורף ?


אז קודם כל שימו לב יש שמלות קיציות בצבעים מאוד קיציים זוהרים ופרחוניים  שלא הכי יתאימו לחורף. לשם כך מה שנצטרך לעשות זה ״להחריף״ את הבגד ולהפוך אותו למתאים לחורף. כדי למתן את הפרחוניות או הצבעוניות ניתן להוסיף קרדיגן קאמל , אפור, בורדו, חציל וממש לבצע בבגד ״החרפה״ ( מילה חדשה מבית היוצר לימור אלזמי סטיילינג״)

 

טיפים ״להחרפת״ בגדי הקיץ:


 • אז זה בדיוק הזמן לזמזם את השיר של אריק איינשטיין שלנו.. ״נעליים קונים מהר וגרביים לא חסר..״ תקנו מגפיים ,עדיפות לטימבלרנד(מאסט) ואפשר גם להוציא את מגפי הבוקרים ומגפי האופנועים.. כמה שיותר רוכסנים, פרוות, ואבזמים .תוציאו מהבוידעם כל זכר של גרביונים אטומים, צבעוניים, וטקסטורות מעניינות. כמו כן השנה הגרביים זה סטייל בפני עצמו שימו גרביים עד הברך עם שמלה.. זה הכי שיק!!

 • הדבר הנוסף הוא ״מראה השכבות״ ( סריג, מעיל, גקט עור, גקט מחויט) יש יתרון למראה הזה.. כי תמיד ניתן להשיל מעצמך את המעיל כשחם, החיסרון כשאם ממש קר ... נתקעת להיות כל הערב עם המעיל..(בעסה)


 • אקססוריז : בתור חובבת אקססוריז חורף מושבעת.. זה הזמן להוציא את כפפות העור, המטרייה המנוקדת.. התיק של לואי ויטון, וכמובן כובע היסטרי והרי לכן מראה אירופאי...

תודו שבחורף הזה הייתי נחמדה.. וחסכתי  לכן טיפ'לה מהוצאות הקניות ,

אך אני לא מוותרת לכן , ומוסיפה לכן עוד רשימת קניות: שמלת עור ,שמלת קטיפה ,ושמלת משבצות.

אסיים את הפוסט במשפט חכם .."שמלה של אישה צריכה להיות כמו ״גדר תיל״ ממלאה את מטרתה...מבלי להסתיר את הנוף״ משפט חכם ויפה !!

שיהיה לכולנו חורף נעים וחמים
באהבה
לימור אלזמי
יעוץ תדמית וסטייל
052-8209320   

   

        

  אין תגובות:

  האני מאמין שלי

  “סטייל זה לא רק לדעת להתלבש, סטייל זה לגרום לסובבים לחייך”- לימור אלזמי