מבט נדיר מהיכן הבגדים של הסלב בארצנו ? - coca style

1 במאי 2015

מבט נדיר מהיכן הבגדים של הסלב בארצנו ?

הסטייליסטית לימור אלזמי מספרת לכן את סודות המקצוע ומכניסה מונח חדש "שיק של סלב" , הרבה פעמים פונות  אליי  נשים בבקשה לשמלה כמו של ירדן הראל או של יעל בר זוהר  ועוד , ומה שיוצא מכך ש"הקולב של השמלה " הוא בכלל דמות סלב .

בשערים ,בעיתונים ובטלוויזיה נמצאת ההשראה של כל אישה באיך היא רוצה להראות...כמו מי את רוצה להראות?

אז מי שרוצה את התשובה מאיפה הבגדים של כל המפורסמים  בארצנו הקטנטונת.. פוסט עם אבק כוכבים.

 
 
אז  לכל אלה שחושבת שאני כל היום נמצאת מאחורי לוחות של השקות ומצטלמת בחיוך גדול, זה נכון קורה אבל לרוב אני מכתת רגליים, עבודתה של סטייליסטית היא התאמה של הבגד בצורה הכי טובה ונכונה עבור הלקוח, ובמקרה של סלב העבודה קשה כפליים, כי את צריכה לקחת בחשבון שהיא מצטלמת הרבה.. ואת רוצה שהיא תפרגן לך.. ויפרגנו לה .. בקיצור מעגל של קסמים.
אז חנות הקסם שכל המלבישים והסטייליסטים פוקדים אותה יום ביומו היא "סקנד" בתל אביב  דיזינגוף 159 החנות סקנד נותנת מענה לכל הסלבים למיניהם נופר מור, ירדן הראל, להיא גרינר, שלי גפני ועוד רבים יפים וטובים.
אבל מלבד זאת  החנות נותנת מענה לי ולכם אז לכל אלה שרוצות "שמלה של - X " אתן כבר יודעות היכן למצוא !!!
החנות מלאה טרנדים שמתאימים לכולם החל ממגישת חדשות ועד לנערת מועדונים...
ניתן למצוא את הלוק המוקפד והמחויט שתמיד שלובשים אותו את נראת קלסית: ניתן למצוא את הלוק הפייאטי שאני מאוד אוהבת... וזאת חולצה שרשום עליה לימור אלזמי מרוב שהיא מאפיינת אותי:


 
 ניתן למצוא את הבוהו שיק האתני - אם גלביות לא הסטייט אוף מיינד שלכן יש את זה גם בחולצה ...ועוד סוד קטנטן שיש בסקנד - הוא הליפ גלוס שמשגע את הסלב והעולם כולו .


אוהבת אתכן
לימור אלזמי- יזמית אופנה
סטייל יעוץ ותדמית
052-8209320

 

תגובה 1:

האני מאמין שלי

“סטייל זה לא רק לדעת להתלבש, סטייל זה לגרום לסובבים לחייך”- לימור אלזמי