ושוב קניות אונליין.. מה הפעם? - coca style

31 במאי 2018

ושוב קניות אונליין.. מה הפעם?

שומעות קטע.. באה אליי חברה לביקור חולים וראתה את הסטנד של התיקים וצרחה עליי שאני משוגעת.. נו תכלס לא חידשה לי וגם לכן- "קוקה תמיד לוקה", אבל מה שיש לי לחדש לכן.. שהלוקה שוב קנתה תיקים , ויש לה הר של תיקים ,ככה זה פאשניסטה אמיתית לא יודעת מה זה לעצור !! 

אז מה קניתי להפעם..אז קודם תנשמו עמוק.. קניתי לא רק תיקים, והוספתי גם אוברול לגיוון. הקנייה עשיתי באתר shein שאני מאוד אוהבת והגיע תוך 3 שבועות .
ועכשיו בואי להציץ לי בחבילה ?התיק הראשון הוא תיק קש - האמת שדי נמאס לי מהתיקי קש בצבעים הטבעיים והחלטתי קצת לגוון בתיק קש אלגנטי בצבע שחור עם אבזם זהב.. אין לי מושג איך אבל זה התיק כבר סולד האוט, אז מניחה כאן לינק ותציצו תראו דברים דומים, כי הכל יפה והמחירים סבבה לגמרי.
 https://bit.ly/2JiWJKY והתיק האחרון לחודש זה.. כן נו סוף חודש זה תירוץ נחמד להגיד לכן  "קנייה אחרונה ודיי" הרי אין באמת דבר כזה אצלי,  אז מדובר בתיק קש (כן עוד אחד מני רבים שיש לי) , אבל גם הוא בטוויסט אחר (משכנעת את עצמי), לא תיק קש לים במראה בוהו שיק, אלא קלאס שבקלאס, איכותי מאוד ! ואני בטוחה שיהיה חרוש אצלי, ואהבתי מאוד את השילובי עץ וקש.. שילוב מנצח.
https://bit.ly/2JkrrDk הפריט הנוסף שקניתי הוא אוברול מהמם בשביל הגיוון, אני לא סגורה על הצבע שלו אם זה סגול או ורוד, אבל יש לו את השיק שלו, וכן אני יודעת הוא חייב גיהוץ אבל מרוב שהתלהבתי צילמתי בזריז כדי שגם זה לא יגמר באתר, כל הקטע שלו זה הכפתורים, החגורה ההורסת, לוק מחויט נדיר ובא לי כבר לחדש את זה!! זהו נשיקות וחיבוקים
אוהבת
לימור אלזמי- יזמית אופנה
סטייל, יעוץ, ותדמית
052-8209320

אין תגובות:

האני מאמין שלי

“סטייל זה לא רק לדעת להתלבש, סטייל זה לגרום לסובבים לחייך”- לימור אלזמי